اخبار كتاب > از سایر رسانه ها
 
  کتاب خوانی کتابخانه شخصی کتاب های برگزیده ایران شناسی گالری بچه خوانی
بازگشت به صفحه قبل
 
     
 
خبر جديد
 چهل‌و‌هشتمین نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان بولونیا کلیدخورد
ادامه...
     

درایام هفته کتاب کودکان از کتابخانه ملی بازدید می‌کنند نظردهی (0) تعداد بازديد (524)

تاریخ خبر :28 مهر 1389

درايام هفته كتاب كودكان از كتابخانه ملی بازديد می‌كنند

در حالی كه كودكان و نوجوانان اجازه ورود به كتابخانه ملی را ندارند، قرار است طي هفته كتاب اعضاي فعال كتابخانه آنلاين كودكان و نوجوانان ايران به بازديد كتابخانه ملی بروند.
به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، قوانين كتابخانه ملي ايران اجازه ورود كودكان و نوجوانان را به اين كتابخانه نمي‌دهد، اما از ارديبهشت امسال بخش آنلاين اين كتابخانه، كتاب‌هاي كودك و نوجوان را روي فضاي وب قرار می‌دهد.
سازمان اسناد و كتابخانه ملي از اعضاي فعال كتابخانه آنلاين خود براي بازديد از اين كتابخانه در ايام هفته كتاب دعوت خواهد كرد؛ برنامه‌هاي هفته كتاب جمهوري اسلامي 24 تا 30 آبان اجرا مي‌شود، اما روز دقيق اين بازديد مشخص نشده است.
مصطفي رحماندوست، مسوول بخش كودك و نوجوان كتابخانه ملي به (ايبنا) گفت كه برنامه‌ريزی برای بازديد كودكان از كتابخانه ملی آغاز شده و تلاش می‌شود در اين بازديد به نيازها و پيشنهادهاي آن‌ها توجه شود.
بخش ديجيتال كتابخانه ملی ايران، ارديبهشت امسال فعاليت خود را با نام «كتابخانه ملی كودكان و نوجوانان ايران» آغاز كرد. در اين كتابخانه، كتاب‌های كودك و نوجوان به صورت آنلاين در اختيار مخاطبان فارسی ‌زبان جهان قرار می‌گيرد. كتابخانه ملی كودكان و نوجوانان به مخاطبان خود اجازه می‌دهد در فضای وب، كتابخانه شخصی بسازند و به صورت آنلاين كتاب بخوانند.

منبع:http://www.ibna.ir/vdcc0xq4.2bqpe8laa2.html