تازه های وب سایت
 
  کتاب خوانی کتابخانه شخصی کتاب های برگزیده ایران شناسی گالری بچه خوانی
بازگشت به صفحه قبل
 
     
 

ویژه برنامه «اولین روز مدرسه» در کتابخانه ملی
نظردهی
(0)

 

تعداد بازديد :(986)

گروه خدمات ویژه و مرجع سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران،‌ در آستانه ماه مهر ویژه برنامه «اولین روز مدرسه» را با حضور کودکانی در مقاطع پیش دبستانی و کلاس اولی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، همزمان با قرار گرفتن در آستانه ورود به سال تحصیلی جدید، ویژه برنامه «اولین روز مدرسه» توسط گروه خدمات ویژه و مرجع سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

این برنامه با قصه خوانی کتاب «جانمی جان روز اول مدرسه» که از جمله کتاب قصه های کیفی در ارتباط با بازگشایی اولین روز مدرسه است همراه با بازی و نمایش ویژه کودکان پیش دبستانی و کلاس اولی به مدت 2 ساعت و با حضور بیش از 30 کودک در مقاطع ذکر شده برگزار شد.

این برنامه که با هدف آماده سازی کودکان برای ورود به نخستین روز از مدرسه طراحی شده بود به گونه ای نخستین روز از سال تحصیلی جدید را برای کودکان پیش دبستانی و کلاس اولی شبیه سازی کرد.

گروه خدمات ویژه و مرجع سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران که برگزار کننده دوره های آموزشی برای کودکان است بر اهمیت مدرسه در شکل گیری هویت کودک و اجتماعی شدن آن در این محیط تاکید دارد و به همین منظور با همکاری اعضای کتابخانه ملی ایران اقدام به برپایی کارگاه های آموزشی کرده است.