اخبار كتاب
 
  کتاب خوانی کتابخانه شخصی کتاب های برگزیده ایران شناسی گالری بچه خوانی
بازگشت به صفحه قبل
 
     
 
خبر جديد
 کتابخانه کودک محور «با من بخوان» پناهگاهی برای کودکان زلزله‌زده سرپل ذهاب +عکس
ادامه...
     

مجموعه داستان‌هایی به قلم نویسندگان کودک و نوجوان منتشر شد نظردهی (0) تعداد بازديد (47)

محدثه قبادی، مدیر بخش کودک و نوجوان انتشارات نجوای قلم، از انتشار دو مجموعه داستان از نویسندگان کودک و نوجوان خبر داد.

محدثه قبادی، مدیر بخش کودک و نوجوان انتشارات نجوای قلم، در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) از انتشار دو مجموعه داستان از نویسندگان کودک و نوجوان خبر داد و گفت: در پی نخستین فراخوان داستان کودک و نوجوان که مهرماه 95 از طریق خبرگزاری‌ها اعلام شده بود درمجموع پنج هزار داستان از بچه‌ها در سطح کشور به دستمان رسید که توسط هیات داوران شامل نویسندگان حوزه کودک و نوجوان بررسی شد و در نهایت آثاری از 40 نفر از نویسندگان کودک و نوجوان انتخاب شد.
 
وی افزود: این آثار در مجموعه دو جلدی، کودک و نوجوان به نام‌های «نویسندگان آینده ایران 1»  و «نویسندگان آینده ایران 2»  به چاپ رسیدند که مجموعه اول مربوط به مجموعه داستان‌های کودک و مجموعه دوم مربوط به مجموعه داستان نوجوانان است.
 
قبادی همچنین بیان کرد: در ابتدا تصمیم داشتیم با همکاری شهرداری تهران مراسم رونمایی از کتاب‌ها را برگزار کنیم و در این مراسم لوح‌های تقدیر و کتاب‌ها را به نویسندگان آثار تقدیم کنیم اما  از آنجا که اکثر بچه‌‌ها، دانش‌آموز بودند از نقاط دور و مختلف ایران مخصوصا شهرهای جنوبی کشور بودند امکان هماهنگی برای حضور آنها مقدور نبود و لوح‌ها و آثار را برایشان ارسال کردیم.
 
مدیر بخش کودک و نوجوان انتشارات نجوای قلم، اظهار امیدواری کرد این کار باارزش با استمرار نویسندگی این کودکان و نوجوانان به ثمر بنشیند.