اخبار كتاب
 
  کتاب خوانی کتابخانه شخصی کتاب های برگزیده ایران شناسی گالری بچه خوانی
بازگشت به صفحه قبل
 
     
 
خبر جديد
 فهرست کتاب لاک پشت پرنده به مناسبت روز جهانی صلح
ادامه...
     

عرضه‌ ۳۳ هزار عنوان کتاب کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب نظردهی (0) تعداد بازديد (220)

مدیر اجرایی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوانان و نماینده‌ این انجمن در سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: ۳۳ هزار عنوان تالیفی و ترجمه با موضوع کودک و نوجوان در نمایشگاه کتاب تهران ارایه شد.

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام ستاد خبری و اطلاع‌رسانی سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ناصر جداری اظهار کرد: ۳۵۰ نفر ناشر به عنوان شرکت‌کننده‌ی اصلی (ثبت نامی) در قالب ۲۹۲ غرفه در شش سالن کودک و نوجوان در نمایشگاه امسال حضور دارند.

جداری افزود: ۷۰ ناشر به دلیل تعداد کم آثار ارایه شده نیز با چهار هزار عنوان در قالب غرفه‌ی جمعی در نمایشگاه حضور پیدا کرده‌اند.

وی استقبال در روز اول از نمایشگاه را خوب توصیف کرد و گفت: حضور خانواده‌‌‌ها به همراه کودکان و نوجوانان در شش سالن کودک و نوجوان فضایی از شادی و نشاط در این سالن‌‌‌ها ایجاد کرد.

جداری از خانواده‌‌‌ها بویژه خانواده‌‌‌هایی که دارای فرزندان کودک و نوجوان هستند؛ خواست تا با استفاده از این فرصت طلایی فرهنگی و حضور در این نمایشگاه زمینه‌ی ارتباط فرزندانشان با کتاب و کتابخوانی و در نتیجه رشد فکری و شخصیتی فرزندانشان را فراهم کنند.

گفتنی است، سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن» از تاریخ ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.