اخبار كتاب
 
  کتاب خوانی کتابخانه شخصی کتاب های برگزیده ایران شناسی گالری بچه خوانی
بازگشت به صفحه قبل
 
     
 
خبر جديد
 فراخوان مسابقه تصویرگران جوان فرفره طلایی (چین) ۲۰۱۸
ادامه...
     

اولین فستیوال هنری مشترک کودکان ایران و مالزی برگزار می‌شود نظردهی (0) تعداد بازديد (189)

اولین فستیوال مشترک کودکان ایران و مالزی، ۲۱ تا ۲۴ بهمن‌ماه با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی و شورای کتاب کودک مالزی برگزار می‌شود.

به گزارش لیزنا بر اساس اعلام  اداره‌كل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، اولین فستیوال مشترک کودکان ایران و مالزی با عنوان (دانش ،قصه و جوانان) با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در مالزی و شورای کتاب کودک مالزی از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ فوریه برابر ۲۱ تا ۲۴ بهمن ماه در طبقه چهارم بُرج‌های دوقلو پتروناس، گالری پتروساینس برگزار می‌شود.

این فستیوال هنری که به مدت چهار روز برگزار می‌شود شامل برنامه‌های متنوعی چون نمایشگاه تصویرگری کتاب کودک با نمایش آثار هنرمندان تصویرگر مالایی ایرانی خانم‌ها هدی حدادی، نسیم نوروزی و کمال طباطبایی و علی بوذری خواهد بود.

همچنین، کارگاه آموزشی تصویرگری کتاب کودک و كارگاه آموزشی تخصصی طراحی و گرافیک برای هنرمندان مالایی توسط هنرمندان ایرانی هدی حدادی و کمال طباطبایی، برگزار می‌شود.

سمینار کتاب کودک، سخنرانی و ارائه مقاله توسط اساتید و هنرمندان مالایی و سحر ترهنده و علی بوذری، كارگاه آموزشی برای کودکان و نوجوانان  با عنوان «چگونه جوانان را علاقمند به علم و تکنولوزی و ریاضیات کنیم» توسط اساتید دانشگاه از ایران و مالزی،قصه‌گویی، مسابقه نقاشی و نمایشگاه کتاب کودک با معرفی تعدادی از کتاب‌های کودکان و نوجوانان، منتشره در ایران و مالزی از دیگر برنامه‌های رایزنی فرهنگی كشورمان است.

 

بنابر اعلام این خبر، این برنامه‌ها با مشارکت و همکاری دانشگاه علوم USM، دانشگاه سلانگورUNISEL ، خانه کتاب KOTABAKO، کتابخانه ملی و شورای کتاب ملی مالزی و با همکاری کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان و اداره‌کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ایران برگزار می‌شود.