اخبار كتاب
 
  کتاب خوانی کتابخانه شخصی کتاب های برگزیده ایران شناسی گالری بچه خوانی
بازگشت به صفحه قبل
 
     
 
خبر جديد
 کارگاه «خواندن با نوزاد و نوپا» برگزار می‌شود جديد!
ادامه...
     

پوستر نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان رونمایی می‌شود نظردهی (0) تعداد بازديد (198)

 مراسم رونمایی از پوستر برگزیده نهمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش  لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان، مراسم رونمایی از پوستر برگزیده نهمین دوره جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان در باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

نهمین دوره جشنواره كتاب برتر کودک و نوجوان برای نخستین بار در تاریخ برگزاری خود، در سال جاری مسابقه طراحي پوستر خود را طي فراخواني همگاني برگزار کرد كه در نتیجه آن ۹۰ اثر به دبيرخانه جشنواره رسید. در ادامه و با داوری خانم پريسا خضابي و آقايان مسعود نجابتي، كيانوش غريب پور، پژمان رحيمي زاده در مرحله اول داوري ۱۵ اثر به دور نهايي راه يافت که در نمایشگاهی در باغ کتاب به نمایش در آمد و پس از آن نیز دو اثر از این مجموعه به عنوان برگزیده اول و دوم معرفی شد

بر این اساس در مراسم رونمایی، از پوستر طراحی شده توسط خانم آذر تیموری که به عنوان نفر اول و آقای رجبعلی خدایی نیز به عنوان نفر دوم رونمایی خواهد شد.

این مراسم روز سه‌شنبه ۱۲ دی ماه از ساعت ۱۴:۳۰ در باغ کتاب تهران برگزار خواهد شد و برگزیدگان و داوران درباره آثار خود توضیحاتی را ارائه خواهند کرد.

نهمین جشنواره کتاب برتر کودک و نوجوان که توسط انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان به طور دوسالانه برگزار می گردد در دی ماه سال جاری با همکاری معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همچنین شرکت پنتر برگزار خواهد شد.