کتاب خوانی > جزئیات کتاب
 
کتاب خوانی کتابخانه شخصی کتاب های برگزیده ایران شناسی گالری اخبار کتاب بچه خوانی
بازگشت به صفحه قبل
     
 
این کتاب را بخوانید
پادکست : بال های کاغذی - فایل صوتی
تعداد بازدید :1642
کتاب خوانی
نظردهی
(11)
اضافه به کتابخانه شخصی
(282)
(270)
 
عنوان : پادکست : بال های کاغذی - فایل صوتی
پديدآورنده :
تصويرگر :
ناشر :
جوايز :
چكيده :

بال های کاغذی: قصه گویی مهمان های جشنواره روز جهانی کودک

پادکست حاضر با صدای شهرام  شفیعی، محمدرضا شمس، افسانه شعبان نژاد و محمدرضا یوسفی آغاز می شود. این نویسندگان در جشنواره روز جهانی کودک مهمان کتابخانه ملی ایران بودند و برای کودکان و نوجوانان قصه گویی کردند.

سپس آهنگ سلام سلام صدتا سلام را از آلبوم بازی های آوازی اثر سودابه سالم می شنوید.

افسانه شعبان نژاد شعر راه مدرسه را با همراهی کودکان و نوجوانان می خواند و آهنگی به همین نام از آلبوم کلاس اولی ها اثر فهیم ممتازی به گوش می رسد.

پس از آن مجموعه ای از داستانک های کتاب "هم کلاسی ها" را با صدای محمدرضا یوسفی می شنوید و آهنگ "تام و جری" از آلبوم کنسرت حشرات اثر کیوان کیارس به گوش می رسد.

بعد محمدرضا شمس و محمدرضا یوسفی درباره نویسندگی صحبت می کنند و آهنگ تیتراژ مجموعه تلویزیونی "زیر گنبد کبود" اثر بهرام دهقانیار را می شنوید.

افسانه شعبان نژاد شعر "مترسک" را می خواند و سپس صدای بخشی از فیلم سینمایی "جادوگر شهر اوز" اثر ویکتور فلمینگ برگرفته از کتابی به همین نام اثر فرانک باوم را می شنوید.

بعد از آن مجموعه ای از داستانک های کتاب "الاغی ها" را با صدای محمدرضا یوسفی را  گوش می کنید و آهنگ "کره الاغ شاد" از آلبوم لطف تمبک اثر بهزاد میرزایی را می شنوید.

افسانه شعبان نژاد شعر "کلاغه را می خواند و سپس آهنگ "کلاغ" را از گروه موسیقی زنبورک می شنوید.

سپس محمدرضا شمس داستان "یک نیش و دو نیش" را از کتاب "هشت پا" می خواند و بعد آهنگ "زنبور" را از آلبوم "مزرعه" اثر گروه آدمک گوش می کنید.

محمدرضا یوسفی مجموعه داستانک هایی درباره "اسب" را می خواند و سپس آهنگ "کرنگ بلا" از آلبوم "رنگین کمون" اثر ثمین باغچه بان می شنوید.

بعد افسانه شعبان نژاد شعر "پل" را می خواند و پس از آن آهنگ "زبل ها" از آلبوم مزرعه اثر گروه آدمک می شنوید.

محمدرضا یوسفی مجموعه داستانک هایی درباره "بچه خیابانی ها" را می خواند و سپس تیتراژ مجموعه تلویزیونی "فوتبالیست ها" را می شنوید.

آخرین داستان این پادکست را با صدای شهرام شفیعی می شنوید و با آهنگ "دو دو اسکاچی" از آلبوم "اتوبوس قرمز" اثر گروه بمرانی این پادکست به پایان می رسد.

تصویر پادکست "بال های کاغذی" را سارا سلیم پور طراحی کرده است.

جادوگر سرزمین از (1)

جادوگر شهر از (2)

جادوگر شهر از(3)

جادوگر شهر از(4) 

سال انتشار : 1396
با اجازه :
بازگشت